Wyjazdy luksusowe

WYJAZDY DELUXE to oferta przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów, którzy lubią podróżować w bardzo wysokim standardzie. Luksusowe wakacje w dalekiej egzotyce to nasza specjalność. Eksluzywne podróże przygotowywane są z dużą starannością tak, aby spełnić najśmielsze oczekiwania osób, które nam zaufają i powierzą swoje marzenia. W tej ofercie znajdziecie wyjątkowe hotele w skali światowej, które same w sobie mogłyby być celem podróży. Wszystkie z nich posiadają swój charakter, są kameralne, pięknie położone i i urządzone z wielkim smakiem. Luksusowe wycieczki z Planet Escape to czysta kwintesencja luksusu w najlepszym wydaniu.

W dzisiejszym, pędzącym bez ustanku świecie wolny czas jest na wagę złota. Jeśli już go zdobędziemy, chcielibyśmy jak najlepiej wykorzystać. Bo to czas tylko dla nas. To czas, kiedy chcemy odpocząć, naładować akumulatory, oderwać się od spraw codziennych, zasmakować luksusu, przeżyć coś niezwykłego, niezapomnianego, ekskluzywnego.

Dlatego jesteśmy dla Państwa! Naszym celem jest spełnianie Waszych marzeń o niezapomnianych wakacjach. Zabierzemy Was w luxury travel – wspaniałą, luksusową podróż do najcudowniejszych zakątków świata. Zapewniamy profesjonalny serwis, luksusowe hotele, niezapomniane atrakcje, prawdziwą ucztę dla duszy i ciała, bo ekskluzywne i luksusowe podróże to nie tylko nasza specjalność, ale i nasza pasja!

Specjalnie dla Państwa zorganizujemy niezapomniane wyprawy i ekskluzywne podróże, szyte na miarę. Zabierzemy Was w rejs po Galapagos, na safari w Delcie Okawango, na wyprawę do Amazonii, odkryjemy uroki magicznego Radżastanu, bajecznych plaż Krety, Tajlandii czy Meksyku. Zajmiemy się również wynajmem willi w Toskanii czy jachtu na Lazurowym Wybrzeżu oraz zorganizowaniem wyprawy balonem nad Alpami w Szwajcarii.

Ekskluzywne jachty i statki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najbardziej ekskluzywnymi i luksusowymi ofertami rejsów w najodleglejsze zakątki świata. Posiadamy w naszej ofercie zarówno statki wycieczkowe najbardziej luksusowych firm podróżniczych oraz prywatne jachty, katamarany czy żaglowce. Organizujemy wyprawy po morzach na całym świecie dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów!

Luksusowe wyjazdy do SPA

Wyselekcjonowani i najbardziej profesjonalni specjaliści zadbają o Państwa samopoczucie na wyjeździe, aby jeszcze bardziej i dogłębniej się zrelaksować. Do wyboru mamy między innymi masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne na twarz, jak i na całe ciało, bardzo często wykonywane w przepięknym otoczeniu. Zapraszamy Państwa do pełnego, luksusowego relaksu za który podziękuje Państwu nie tylko ciało, ale i dusza!

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a Państwa marzenia są wyzwaniem i inspiracją, by każdy nasz wyjazd
 był jeszcze bardziej doskonały niż poprzednie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu!

Orpheus Business & Luxury Travel

Wiadomości

Wycieczki szyte na miarę

Wycieczki szyte na miarę

Czym charakteryzuje się wycieczka szyta na miarę? Czego doświadczysz w trakcie podróży

View Details
seszele

seszele

Zastanawiacie się nad podróżą z dziećmi na Seszele? Jeśli tak, to koniecznie

View Details
Podróże służbowe

Podróże służbowe

Podróże służbowe i delegacje są coraz częstszą praktyką w wielu firmach. Coraz

View Details

zobacz opinie naszych
dotychczasowych klientów

Jesteś zainteresowany?
wyślij zapytanie.

Mołdawska 7, Warszawa 02-127, Polska

(+48) 22 6468290

info@orpheusbt.com