Wycieczki szyte na miarę

Czym charakteryzuje się wycieczka szyta na miarę? Czego doświadczysz w trakcie podróży szytej na miarę? Kto powinien zdecydować się na wakacje szyte na miarę? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule!

 

  • 1 CO OZNACZA PODRÓŻ SZYTA NA MIARĘ?
  • 2 CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ WAKACJE SZYTE NA MIARĘ?
  • 3 DLA KOGO SĄ PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ?
  • 4 JAK WYGLĄDAJĄ WAKACJE SZYTE NA MIARĘ?
  • 5 AKTYWNY WYPOCZYNEK CZY RELAKS NA PLAŻY? SAM ZDECYDUJ JAKI BĘDZIE TWÓJ PLAN PODRÓŻY!
  • 6 NA CO STAWIAMY PODCZAS PODRÓŻY MARZEŃ?
  • 7 PODRÓŻ SZYTA NA MIARĘ CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

 

CO OZNACZA PODRÓŻ SZYTA NA MIARĘ?

Podróże szyte na miarę z biurem podróży Orepheus to wyjazdy idealnie spersonalizowane i dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Biorąc pod uwagę różnorodność potrzeb każdego miłośnika podróży, oferujemy luksusowe wakacje, podczas których zaskoczy Cię niepowtarzalność doznań. Wyjazdy organizowane przez naszych architektów podróży, którzy sami są doświadczonymi podróżnikami, zapewnią niezwykle spersonalizowane wakacje pełne wyjątkowych doświadczeń. Niezależnie czy intryguje Cię egzotyczna kultura Balisafari w Tanzanii, magiczne Wyspy Galapagosrejs po Karaibach, czy połączenie kierunków np. Sri Lanka i rajskie Malediwy, a może podróż dookoła świata? Z DreamGo doświadczysz wszystkiego co najlepsze!

 

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ WAKACJE SZYTE NA MIARĘ?

Oferty szyte na miarę dają możliwość realizacji wybranego planu podróży z uwzględnieniem wszystkich aspektów Twojej podróży marzeń. Wyjazd ułożony pod konkretne oczekiwania klienta, który ceni swój czas, a organizację podróży chce powierzyć travel designerom oferującym pełen profesjonalizm zapewni niesamowity komfort podróży.

Na każdym etapie dopasujemy podróż i wycieczki do indywidualnych potrzeb poczynając od transportu, poprzez atrakcje, a kończąc na rezerwacji noclegów w 100% dopasowanych do oczekiwań.

Naszą misją jest spełnić Twoje podróżnicze marzenie i sprawić, by Twoja podróż była wyjątkowa!

Zorganizujemy VIP odprawę na lotnisku, podczas której zamiast stać w kolejce z biletami, posmakujesz szampana i zrelaksujesz się w strefie VIP. Będziesz mógł delektować się pływającym śniadaniem w prywatnym basenie w zaciszu Twojej willi, wykąpiesz się w wodzie pełnej płatków kwiatów, czy doświadczysz kulinarnej przygody w restauracji z gwiazdką Michelin! Oddając się w ręce troskliwych ekspertów odnajdziesz satysfakcję w każdym aspekcie swojego wyjazdu, a kontakt 24h/dobę podczas Twojego wyjazdu z dedykowanym Travel Designerem da Ci niezwykły komfort w podróży.

 

DLA KOGO SĄ PODRÓŻE SZYTE NA MIARĘ?

Są to oferty idealne dla miłośników podróży, którzy od wycieczki oczekują czegoś więcej. Powiedz nam jak chcesz spędzić czas, o jakiej wyprawie marzysz, a biuro podróży Orpheus przedstawi Ci plan podróży marzeń. Wycieczki szyte na miarę będą idealne dla podróżników, którzy chcą podróżować z niewielką grupą znajomych i lubią kameralną atmosferę. Podczas wycieczki szytej na miarę masz możliwość podróżowania ze swoimi najbliższymi i zwiedzania w swoim własnym tempie.

To idealne rozwiązanie również dla osób zabieganych, które nie mogą poświęcić setek godzin na przeszukiwanie Internetu w celu znalezienia najlepszego miejsca na swoje wakacje. Egzotyczna wycieczka i podróże z nami będą strzałem w dziesiątkę! Powiedz nam o swoich podróżniczych marzeniach, a my przedstawimy ci fascynujący sposób na podróże! Wybierzesz swój idealny kierunek podróży, noclegi, ciekawe miejsca, punkty widokowe i wycieczki, które zrealizujesz podczas wymarzonych wakacji.

 

JAK WYGLĄDAJĄ WAKACJE SZYTE NA MIARĘ?

Co musisz zrobić, aby skorzystać z oferty podróży szytej na miarę? Skontaktuj się z Orpheus, przedstaw swoje oczekiwania, a my zajmiemy się całą resztą! Twoja podróż marzeń może wyglądać dokładnie tak, jak chcesz! Wszystkie organizowane przez nas wyjazdy są indywidualnie dobrane, a podróż taka zapewnia niezwykłe doświadczenia, wspomnienia i niepowtarzalność doznań zarówno dla par, rodzin, jak i osób podróżujących z niewielką grupą znajomych!

Oddając się w ręce troskliwych ekspertów, masz pewność, że wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze bilety lotnicze, zapewnimy prywatny transfer z lotniska oraz zaopatrzymy Cię prywatnymi, przygotowanymi przez nas przewodnikami w języku polskim, w których przedstawiamy Ci każdy dzień zgodnie z planem podróży, lokalne miejscówki, restauracje, a także atrakcje warte wizyty. Wybierając wakacje szyte na miarę z Orpheus, będziesz pod stałą opieką naszego biura podroży i w dowolnej chwili możesz się skontaktować z doświadczonymi podróżnikami w każdym aspekcie swojego wyjazdu.

 

AKTYWNY WYPOCZYNEK CZY RELAKS NA PLAŻY? SAM ZDECYDUJ JAKI BĘDZIE TWÓJ PLAN PODRÓŻY!

Podejmiemy się realizacji twojej podróży marzeń i dostosujemy ją do najbardziej wymagających oczekiwań. Przygotowany plan podróży pomoże Ci odkryć wybrany zakątek świata. Aktywny wypoczynek wśród dżungli w Kostaryce, czy w otoczeniu wulkanów Ekwadoru, a może błogi relaks na plażach Belize z odrobiną sportów wodnych, którymi będziesz chciał wypełnić swój dzień? To ty decydujesz jak chcesz spędzić czas i jak będzie wyglądać Twoja podróż i spersonalizowane wakacjePodróże szyte na miarę to fascynujący sposób podróżowania, idealny dla każdego, kto ceni swój czas!

 

NA CO STAWIAMY PODCZAS PODRÓŻY MARZEŃ?

Naszą misją jest zapewnienie komfortu podróży i umożliwienie niezwykłych przeżyć, którymi będziesz chciał się dzielić! Wybierz swój plan podróży – relaks na plażach na bezludnych wyspach Seszeli, górski trekking w Peru, wizyta na pustyni w Jordanii, a może lekcje surfingu w Maroku? To niezwykłe doświadczenia, wspomnienia na całe życie! Dbamy również o to, co sami najbardziej cenimy podczas planu podróży w inny zakątek świata – noclegi! Te proponowane przez architektów podróży, wyróżniają się niezwykłym klimatem. Są to butikowe hotele oraz kameralne i zaskakujące swoją nieoczywistą lokalizacją miejsca. Sami podróżujemy do większości z tych hoteli i poświęcamy setki godzin, aby oferować najlepsze z nich w trakcie podróży szytej na miarę. Wierzymy, że wybór odpowiedniego zakwaterowania pozwala na dogłębne poznanie odwiedzanego miejsca i całkowite oddanie się prawdziwemu podróżowaniu!

 

PODRÓŻ SZYTA NA MIARĘ CZEKA WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Marzysz, by udać się na safari w RPA z prywatnym przewodnikiem i spać pośrodku Parku Narodowego Krugera? Chcesz zamieszkać w apartamencie znajdującym się pod wodą? A może Twoim marzeniem są zaręczyny na bezludnej wyspie? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Z wymarzonych wakacji możesz przywieźć niezapomniane wspomnienia! Historia podróży marzeń rozpoczyna się właśnie tutaj! Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich podróżniczych marzeniach, a my zaplanujemy dla Ciebie wyjazd ułożony do Twoich potrzeb, o jakim nawet nie śniłeś! Pozostanie Ci tylko cieszenie się wyjazdem i odliczanie do jego startu.