11 noclegów 12 dni

Namaste India

Zabieramy Was na niezapomnianą wycieczkę do Indii, podczas której poznacie pełną gamę różnorodności tego fascynującego kraju. Przed Wami Złoty Trójkąt Indii: nowoczesne Delhi – miasto tysiąca smaków i kontrastów, różowy Jaipur i monumentalny Taj Mahal w Agrze. Ostatnie dni wakacji to wypoczynek na rajskich plażach Goa, który pozwoli na błogi relaks po pełnym wrażeń zwiedzaniu.

Dzień 1.  Wylot z Warszawy do Delhi.

Dzień 2-5.  Wyjątkowe wakacje w Indiach rozpoczniecie lądowaniem w Delhi. Prywatny kierowca, który będzie Wam towarzyszył przez następne pięć dni, zabierze Was z lotniska do hotelu w centrum miasta. Pełne wrzawy, kolorów i intensywnych zapachów Delhi, przywita Was swoją oryginalną energią i klimatem. Spacer zatłoczonymi ulicami miasta w towarzystwie świętych krów i mieszkańców toczących codzienne życie, pozwoli Wam wczuć się w indyjską atmosferę! Oprócz zwiedzania z Waszym prywatnym przewodnikiem najważniejszych zabytków i najciekawszych zakątków stolicy , wybierzecie się koniecznie na przejażdżkę tradycyjnymi rikszami po wąskich, klimatycznych uliczkach starego Delhi. Odkryjecie również prawdziwą indyjską sztukę kulinarną w jednej z licznych, lokalnych knajpek.

Dzień 6-7.  Dzisiaj wraz z Waszym prywatnym kierowcą udacie się do Agry, która światową sławę zawdzięcza majestatycznemu Taj Mahal. Ta  przepiękna świątynia miłości, to niewątpliwy symbol Indii, przyciągający jak magnes miliony turystów z całego świata. Ukończone po dwudziestu dwóch latach mauzoleum, przypominające ogromny pałac z arabskich baśni, upamiętnia przedwcześnie zmarłą żonę cesarza Indii. Po zagłębieniu się w historię jednego z siedmiu współczesnych cudów świata zobaczycie również monumentalny Czerwony Fort – potężną twierdzę z czerwonego piaskowca z licznymi komnatami królewskimi i ogrodami, która stanowi prawdziwe arcydzieło architektury.

Dzień 8-9.  Dzisiaj prywatny kierowca zawiezie Was do Jaipuru, zwanego różowym miastem. Po drodze zatrzymacie się w opuszczonym mieście Fatehpur Sikri. W Jaipurze zobaczycie symbol miasta Hawa Mahal – monumentalny Pałac Wiatrów, którego misternie zdobiona fasada stanowi prawdziwe arcydzieło oraz Pałac Miejski z niesamowitym kompleksem ogrodów i pałaców, będący siedzibą Maharadży. Czeka Was także wizyta w zaskakującym futurystyczną architekturą Obserwatorium Astronomicznym, w którym znajduje się największy zegar słoneczny na świecie. Odwiedzicie również dawną stolicę Radżastanu z imponującym starożytnym fortem Amber. Wieczorem możecie udać się na spacer po starówce, która zamienia się w gwarny i ruchliwy bazar.

dzień 10-11.  Po pełnym spektrum doznań podczas Waszej wycieczki objazdowej do Indii, czeka Was już tylko błogi relaks. Przed Wami wakacje na Goa! Z lotniska odbierze Was prywatny kierowca, który zawiezie Was do hotelu. Znajdziecie tu aż 125 km malowniczych, złocistych plaż obmywanych przez ciepłe wody Morza Arabskiego. Kolejne dni możecie spędzić na wylegiwaniu się w cieniu palm, pływaniu kajakiem, graniu w siatkówkę czy popijaniu schłodzonych drinków, obserwując leniwie chowające się za horyzontem słońce. Możecie także udać się do pobliskich wodospadów, odwiedzić plantację przypraw, odbyć kurs yogi, a zafascynowani lokalną kuchnią mogą wziąć udział w lekcjach indyjskiego gotowania. Wybór należy tylko do Was!

Dzień 12.   Prywatny transfer na lotnisko i lot do Delhi, a następnie do Polski.

 

 

 

 

 

Zapytanie