MICE

MICE w skrócie:

MEETIGS – Spotkania B2B, Branżowe, Firmowe, Korporacyjne.
INCENTIVE – Wyjazdy i Imprezy Motywacyjne i Integracyjne dla Firm
CONFERENCES – Konferencje, Kongresy, Fora, Seminaria, Panele Dyskusyjne, Szkolenia, Warsztaty.
EVENTS – Event Marketing : Promocyjne, Wizerunkowe, Pro sprzedażowe; Eventy Firmowe, Kabaretowe, Artystyczne, Koncerty, Gale, Bankiety.

TWORZYMY SPOTKANIA, WYJAZDY, WYDARZENIA, KONFERENCJE:


  • Budujące, wzmacniające pozytywne relacje Państwa Firmy, Organizacji z Pracownikami czy Partnerami , Klientami
  • Budujące lojalnych Klientów.
  • Budujące zmotywowany zespół.
  • Integrujące zespoły.
  • Poszerzające świadomość marki. Wizerunkowe.
  • Wspomagające sprzedaż. Pro sprzedażowe.
  • Otwierające nowe lokalizacje firmy.
  • Wprowadzające nowy produkt, usługi, koncepcje.
  • Stanowiące Forum wymiany doświadczeń; promocji produktów, wizji; prezentacji badań, osiągnięć.
  • Jako miejsca pozyskiwania Klientów, budowania Partnerstw.
  • Miejsce świętowania jubileuszu, sukcesu, osiągnięć.
  • Artystyczne, kulturalne, rozrywkowe, muzyczne.
 

MICE to wartość poznawcza, historia ludzi, historia miejsc. Można zainspirować się wielkimi tego świata. To wartość promocyjna, wizerunkowa, sprzedażowa, integracyjna, motywacyjna. To nowe doświadczenia, umiejętności, doznania, wyjątkowe odczucia, emocje. Spersonalizowane, dostosowane do potrzeb firmy, organizacji scenariusze eventów, wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych, stanowią efektywne narzędzie event marketingu.

To bukiet wielu możliwości . Ten bukiet można dowolnie układać, kreować, komponować. Nasza kreatywność nie ma granic.

Poruszamy serca i umysły. Dostarczamy nowych doświadczeń. To one determinują otwartość na zmiany. Wyzwalają nowe wyzwania. wpływają na rozwój ludzi, rozwój firm, organizacji. Jesteśmy z państwem i dla państwa.

Gorąco wierzymy, że dostarczając Państwu odpowiednich instrumentów, wydarzeń wpływających na rozwój Państwa Firmy, zgodnych z Państwa celami, potrzebami, wartościami , będziemy wsparciem w drodze do sukcesu.

Meetings | Delegacje VIP

Spotkania z Partnerami, Kontrahentami krajowymi i zagranicznymi. Meetingi przy wydarzeniach: Np. konferencjach, eventach, imprezach sportowych, plenerowych i innych. Meetingi Zarządu. Spotkania fokusowe z Klientami.

Różne są style pracy, różne potrzeby i różne trendy. Spotkania są coraz bardziej różnorodne, dlatego też potrzeby związane z aranżacją przestrzeni są dużo bardziej zróżnicowane. Biznes od zawsze współpracował z branżą spotkań, mimo że wtedy nie była ona tak nazywana. Każda rozmowa, negocjacja czy transakcja opiera się na spotkaniu ludzi i dialogu – a ten zawsze ma określony czas i miejsce. Organizujemy meetingi biznesowe w profesjonalnej scenerii.

Dobieramy miejsca, lokalizacje, obiekty w zależności od tego, jakie cele pragniesz zrealizować. Czy chcesz wzmocnić relacje, mieć lojalnych pracowników, znaleźć kreatywne rozwiązania, czy czekają Cię trudne rozmowy, przedstawienie projektu, czy prezentacja nowych produktów, usług.

Meetingi w pięknych wnętrzach, zabytkowych salach, obiektach przemysłowych, przy kawie, smakowitych potrawach, lampce wina, z oprawą artystyczną, czy w strefie Wellness – to rozkosz dla podniebienia, uczta intelektualna, to spotkanie ze sztuką , kulturą; to lepsze poznanie siebie nawzajem, to lepsze relacje, czy dbałość o dobry wizerunek firmy jako pracodawcy.

Wyjazdy Incentive 

To doskonały instrument do zbudowania i wzmacniania więzi i relacji między Pracownikami a Firmą czy jej Partnerami. To miejsce doświadczeń, spotkań z wartościami Marki.

Szanowny Gościu Zorganizujemy dla Ciebie, Twoich Pracowników, dla Twoich Partnerów Biznesowych i Klientów niezapomniany wyjazd motywacyjny, integracyjny, w najpiękniejsze zakątki Polski, do miejsc o których marzyłeś. Doznasz tam wyjątkowych przeżyć, które specjalnie dla Ciebie przygotujemy, doznasz rozkoszy dla podniebienia. Będzie to dla Ciebie uczta duchowa i inspiracja. Spłynie na Ciebie wyjątkowa moc i energia, doznasz ukojenia duszy i spokoju ducha. Możesz wybrać się z nami na wyprawę w poszukiwanie złota, extremalny przepływ łodziami kilkadziesiąt metrów pod ziemią. Możemy zabrać Cię w najbardziej romantyczne miejsce Europy. Możemy zorganizować dla Ciebie spotkanie z duchami w poszukiwaniu inspiracji Wielkimi tego Świata.

Nasza oferta ma za zadanie odpowiedzieć potrzebom zmieniającego się rynku pracy, na którym o sile i skuteczności zespołów coraz częściej decydują czynniki pozapłacowe. Motywowanie pracowników zależy od umiejętności rozpoznania ich potrzeb. Coraz częściej istotniejszą rolę odgrywają emocje, wspólne wyjątkowe przeżycia i poczucie szczególnego docenienia. Nasycenie rynku i konkurencja sprawiają, że rozstrzygająca staje się jakość relacji wiążącej markę z pracownikami, jakość relacji między firmą, a jej Partnerami i Klientami Więzi emocjonalne i relacje Pracownik – Marka, Klient – Marka, Partner – Marka, powstające w wyniku doświadczeń są trudne do skopiowania czy rozerwania przez konkurentów.

Konferencje i kongresy

ORGANIZUJEMY KONFERENCJE I KONGRESY MIĘDZYNARODOWE. KONFERENCJE KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE: NAUKOWE, MEDYCZNE, TEMATYCZNE, INFORMATYCZNE. Konferencje prasowe, branżowe, biznesowe. Panele dyskusyjne, Seminaria, VIP – konferencje.

Zapewniamy:

Doradztwo, projektowanie, planowanie, organizacja, realizacja, nadzór, logistyka. Bezpieczeństwo wizerunkowe tj. bezpieczeństwo formalne, bezpieczeństwo infrastrukturalne, bezpieczeństwo proceduralne

To doskonałe FORUM WIEDZY – pozyskiwanie nowych informacji, wymiana doświadczeń, opinii, poglądów, dyskusje, prezentacja badań, osiągnięć, promowanie rozwoju naukowego studentów, młodych branżystów, poznanie najnowszych standardów, obowiązujących w danej dziedzinie, wymiana i kontakty międzynarodowe, ale również integracja zespołów, budowanie partnerstw biznesowych, naukowych, pozyskiwanie klientów, kontaktów, motywowanie uczestników do podejmowania wyzwań, inspirowanie.

Znając potrzeby, oczekiwania, cele naszego Gościa zadbamy o najdrobniejszy szczegół przy organizacji każdego wydarzenia. Podstawa to dobrze zaplanowana taktyka , przemyślana koncepcja, dokładny harmonogram wydarzenia i prac do wykonania. Zadbamy o odpowiednią energię i jej utrzymanie przez całe spotkanie. Precyzyjnie wkomponujemy „małe efekty wow” w każdy ważny element wydarzenia. Zorganizujemy oprawę artystyczną , muzyczną konferencji, zapewnimy wyśmienite jedzenie.

Doradzamy w wyborze właściwego miejsca na konferencje. Rezerwujemy obiekt , sale konferencyjne, noclegi, catering. Przygotowujemy program całego wydarzenia, kreacje, scenografie, oprawę graficzną. Uruchamiamy landing page. Prowadzimy promocje, digital marketing. Zapewniamy oprawę techniczną , multimedialną tj. nagłośnienie, ekrany , projektory, oświetlenie, scenę, kratownice, laptopy i.inn Prowadzimy biuro konferencji, rejestracje uczestników, utrzymujemy kontakt z prelegentami i koordynatorami. Realizujemy usługi specjalne. Zapewniamy sprzęt do obsługi tłumaczeń symultanicznych , obsługę audio/video, montaż stoisk wystawienniczych, reklamowych, produkcję materiałów promocyjnych, reklamowych oraz gadżetów potrzebnych przy realizacji konferencji. Organizujemy bankiety, galę, oprawę artystyczną. Rekomendujemy odpowiednich wykonawców, artystów, muzyków. Zapewniamy transfery i usługi około konferencyjne.

Organizujemy szkolenia i warsztaty tematyczne, informatyczne, komputerowe, medyczne.

Eventy

Specjalizujemy się w produkcji eventów skierowanych zarówno na potrzeby wewnętrzne jak i zewnętrzne firmy, organizacji. Wspieramy naszych Gości/Klientów w nawiązywaniu i pogłębianiu relacji z ich najważniejszymi odbiorcami.

Doświadczenia, uczucia towarzyszą nam przez całe życie i mają wpływ na większość decyzji. Kluczowe znaczenie odgrywają działania angażujące konsumentów, zachęcające ich do interakcji z marką, kiedy klienci czują, że marka jest właśnie dla nich. Lojalnych klientów zdobywa się poprzez budowanie niezapomnianych emocji w kontakcie z marką. Ważny jest też marketing treści, spersonalizowany przekaz, komunikacja zorientowana na klienta. Nowe wyzwania rzuca również odbiorca, który oczekuje zaskoczenia, rozrywek, dopasowania do jego osobowości wartości, przeżyć.

Eventy realizują zadanie doświadczenia marki w 100%. Event – to najbardziej interaktywne medium, jedyne które angażuje wszystkie zmysły w kontakcie z klientami.

Dostarczamy wyjątkowych doświadczeń, wrażeń , przeżyć, emocji podczas i po evencie. Określamy z naszym Gościem/Klientem cel, który mamy osiągnąć, ustalamy bohatera wydarzenia. Zapewniamy wybitnych konferansjerów, artystów, muzyków, zespół doświadczonych hostess i hostów, animatorów, modeli i modelki, którzy są wstanie poprowadzić bardzo złożone akcje marketingowe na terenie całego kraju.

Piszemy scenariusz wydarzenia, zapewniamy właściwą scenografię. Pomagamy, dobieramy miejsce wydarzenia. Działamy na terenie całej Polski. Mamy 25 lat doświadczenia w przemyśle turystycznym. Znamy doskonale branżę hotelarską, gastronomiczną, transportową, rekreacyjną, atrakcji turystycznych, wydarzeń kulturalnych i itp.

Koncerty muzyki Jazzowej i innych gatuntów muzyki

ORGANIZUJEMY IMPREZY FIRMOWE,BANKIETY, KONCERTY. Stworzymy niezapomnianą imprezę w stylu latynoamerykańskim, zawierającą koncert, pokazy tańca, animacje.

POCZĄWSZY OD MAINSTREEM’U, PRZEZ JAZZ ROCK,FUNKY AŻ DO MUZYKI LATYNOAMERYKAŃSKIEJ, KTÓRA JEST SPECJALNOŚCIĄ FORTETU

Oprawa muzyczna i artystyczna na potrzeby imprez firmowych, konferencji, eventów promocyjnych. Eventy Kulturalne, Programy artystyczne. Profesjonalne pokazy i estradowe „show’’ tańców latynoskich. Tańce-Salsa, mambo, cha-cha, bachata merenque. Występują profesjonalne Tancerki.

FORTET jedyna w Polsce formacją latin jazzową, grającą tematy i improwizacje jazzowe w oparciu o rozbudowaną sekcję rytmiczną i rytmy pochodzące z Karaibów. Przede wszystkim kubańskie, ale także merenque z Dominikany, czasem afrykańskie (Senegal, Kamerun) Lider zespołu Tadeusz Leśniak znany jest ze współpracy z większością gwiazd polskiego jazzu i estrady, jako pianista, ale także aranżer w tym dzieł muzyki klasycznej, jak Misa Criola Ariela Ramireza, czy Mała Msza Organowa no.7 J.Haydna, zrealizowane dla czołowego polskiego wokalisty jazzowego Marka Bałaty Na co dzień Fortet współpracuje z kubańską wokalistką Milagros Abreu, interpretując tym samym tradycyjną muzykę kubańską. Muzyka Fortetu jest najbardziej energetyczną produkcją z pogranicza jazzu, muzyki tanecznej, a w wersji z kwartetem smyczkowym, także klasyki (salsowa wersja Koncertu Brandenburskiego J.S.Bacha).

Wyjazdy firmowe do największych parków rozrywki w Europie i na Świecie

ORGANIZUJEMY wyjazdy integracyjny, typu team building, konferencje, spotkaknia biznesowe, szkolenia w największych parkach rozrywki usytuowanych w Europie, Azji, Ameryce północnej i na Bliskim Wschodzie. 

Rezerwujemy sale konferencyjne w tematycznych hotelach usytuowanych w samych parkach rozrywki.  Organizujemy indywidualne zwiedzania parków z własnym przewodnikiem, dzięki czemu goście mogą zobaczyć od podszewki jak funkcjonuje współczesny park rozrywki. 

Oprawa muzyczna i artystyczna na potrzeby imprez firmowych, konferencji, eventów promocyjnych. Eventy Kulturalne, Programy artystyczne. 

 

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a Państwa marzenia są wyzwaniem i inspiracją, by każdy nasz wyjazd
 był jeszcze bardziej doskonały niż poprzednie.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu!

Orpheus Business & Luxury Travel

Wiadomości

Wycieczki szyte na miarę

Wycieczki szyte na miarę

Czym charakteryzuje się wycieczka szyta na miarę? Czego doświadczysz w trakcie podróży

View Details
seszele

seszele

Zastanawiacie się nad podróżą z dziećmi na Seszele? Jeśli tak, to koniecznie

View Details
Podróże służbowe

Podróże służbowe

Podróże służbowe i delegacje są coraz częstszą praktyką w wielu firmach. Coraz

View Details

zobacz opinie naszych
dotychczasowych klientów

Jesteś zainteresowany?
wyślij zapytanie.

Mołdawska 7, Warszawa 02-127, Polska

(+48) 22 6468290

info@orpheusbt.com